KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5486375
nr 548 6375
Akvarell
signerad Ryssland, kajmotiv, 20x32
Kondition: fläckar
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:57:06
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr
2.300 kr
1.900 kr